DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie


31.01.2010 15:23
0
haha.. fajny dyfuzor... :P ale na serio.... komedia jest z tymi dyfuzorami teraz :P
31.01.2010 15:28
0
Dlaczego w nazwie jest w dalszym ciągu BMW, przecież BMW się wycofało, a silnik jest Ferrari, czyż nie?
31.01.2010 15:32
0
2.smyk. Dasz dychę to Ci powiem
31.01.2010 15:33
0
fajnie że chociaż oni dali zdjęcie centralnie z tyłu, mimo że mają dyfuzor zasłoniony.
31.01.2010 15:33
0
Czyżby Sauber miał tyle kasy że sponsorów nie potrzebuje :-)
31.01.2010 15:34
0
i to się zmieni niebawem. tymczasem jest jak jest. podziwiaj lepiej wyścigówkę, a nie bmw, dlaczego bmw, po co bmw...
31.01.2010 15:37
0
Na tych fociach wygląda już nieco lepiej.
31.01.2010 15:42
0
a kolorków dojdzie nie ma co się martwić, zapomnieliście o umowie z Nestle i Sauberem? jakąś kawę będą reklamować. to jeszcze nie koniec malowania, może wyjść całkiem ładnie :)
31.01.2010 15:47
0
Może pomalują go na brązowo ;)
31.01.2010 15:49
0
ja prosił bym jeszcze intel na tyle i na obudowie silnika, dell po bokach, i centrina na przodzie, nestle też gdzies na spoilerze i na tyle = POWER - lub Connected Drive , :-)
31.01.2010 15:54
0
Certina już jest - na lusterkach jakby ktoś nie zauważył
31.01.2010 16:03
0
1. gdzie ty widzisz dyfuzor ?
31.01.2010 16:05
0
Dojdą malowania sponsorów i kolorystycznie będzie lepiej a czy będzie to konkurencyjny bolid to dowiemy się już niebawem ;)
31.01.2010 17:39
0
8.dokładnie
31.01.2010 19:51
0
a mi jak na razie bolid Saubera podoba się najbardziej:-) W kwestii malowania i ogólnie jako bolid. Moją stawkę jeśli chodzi o malowanie i w ogóle bolid zamyka Ferrari.
31.01.2010 20:42
0
szacunek dla Saubera!! Facet ma jaja! Kocha F1! życzę mu sukcesów!!!
31.01.2010 20:57
0
Ale jednak nawet troche barw zostało z F1.09... Moze dlatego nie zmieniaja nazwy :D
31.01.2010 22:08
0
Poza paroma zmianami ... jest taki sam jak bolid BMW z ostatnich wyścigów ... Sukcesów życzę panie Sauber !!!
Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się